Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze chciałbyś zagrac?


metin2GM

Na jakim serwerze chciałbyś zagrać w nowym roku?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim serwerze chciałbyś zagrać w nowym roku?

    • Easy
      6
    • Easy/Medium
      3
    • Medium
      1
    • Medium/Hard
      5
    • Hard
      0
    • PVP
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj,

Jak wiadomo najważniejszą rzeczą jest dostosowanie się do potrzeb graczy, na jakiego typu serwerze chciałbyś zagrać w nowym roku?

Ankieta poglądowa, chciałbym znać Wasze zdanie i zapotrzebowanie na dany typ serwera.

Ankieta trwa jeden dzień, do końca jutrzejszego dnia.

 

Zwycięska opcja zdecyduje, jakiego typu serwer zostanie utworzony, tak aby największa grupa ludzi miała serwer godny swoich oczekiwań.

Z góry dziękuję za udział w ankiecie.

36599.png
Opublikowano

Dodaj odpowiedź "na żadnym/w ogóle nie che zagrać", bo akurat już sram/rzygam tęczą  jak widzę te reworki/pseudo serwery, które padają i wstają z popiołu jak Feniks :) Żadne obietnice tu oczu nie zamydlą.

Opublikowano

Jeśli nie chcesz grać na żadnym, to powinieneś wyjść z tego tematu i dalej przeglądać MPC, to chyba logiczne.

Temat stricte dla osób poszukujących serwera lub grających na jakimś serwerze, chcących podzielić się swoimi upodobaniami, ale skoro Ty nie chciałbyś grać na żadnym, to czego tu szukasz.

 

Tutaj żaden rework nie będzie miał miejsca, bolą mnie Twoje doświadczenia z serwerami, ale nie można generalizować, szkoda tylko, że zwykła ankieta dot. tego, na jakim serwerze ludziom najprzyjemniej się gra/chcieliby zagrać zmusiła Cie do takiego lamentu.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję uczestnikom ankiety.

36599.png
Opublikowano

Nie potrafisz przeprowadzać ankiet, z czego Twoja ankieta będzie o dupe roztłuc jak przyjdzie, że niby zrobisz sobie serwer, a na nim zagra 10 osób bo nie uwzględniłeś ludzi, którzy już grają na jakimś serwie albo w ogóle nie będą grać po tych oświadczeniach  jak określiłeś "bolących". Jako ktoś kto chce postawić serwer powinieneś sam zbadać "rynek" i zobaczyć czego jest najwięcej (czyt. typy serwerów itd.) bo co z tego, że "gimbusy" zaznaczą Ci  Easy(oni teraz wzystko na tacy chcą mieć) jak ich będzie najwięcej i z taką konkurencją zamkniesz bazar szybko.

Opublikowano

Ankieta jest jak najbardziej w porządku, chce znac ulubiony typ serwer ludzi grajacych na prywatnych serwerach.

 

Co do innych elementow.. Spokojnie jeszcze przyjdzie czas by je zbadac.

I o dziwo nie wybieraja easy, bo poki co liderem jest inna opcja.

36599.png
Opublikowano

Porządny easy/medium który będzie mi przypominał czasy jak się grało na erurisie pierwszym :D

Dużo ludzi, wojny sensowne i częste, miły drop, mapka specjalnie do bossów i metków :D

Cud miód xD

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, jak widać można.

 

Za pomoc plusuję oraz automatycznie zamykam ankietę.

 

Proszę o /cl

36599.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...